preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Jelenje-Dražice" Dražice

Login

Godišnji plan i program

Školski kurikulum

Kalendar
« Srpanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Posjetite ...

 
Anketa
Poslije škole i nastave bavim se:




Naša općina

 

Učilica

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Erste Plava liga Rijeci!
Autor: Maja Vižentin, 24. 5. 2022.

Na stadionu Kantrida u četvrtak 19. svibnja 2022. učenici 1. do 6. razreda OŠ „Jelenje – Dražice“ trčali su, skakali i bacali na sportskoj pozornici riječkog stadiona. Organizatori iz atletskog kluba Kvarner oduvijek su pridavali važnost sportskom odgoju i rado ističu svoju aktivnost na odgoju mladih sportaša koji su, baveći se atletikom, istodobno izgrađivali sebe kao osobe te postali vrijednim članovima društva.

Na natjecanja Erste Plave lige u Rijeci uvijek se odazove velik broj djece, ali i njihovih roditelja, trenera i profesora tjelesne i zdravstvene kulture, od kojih će mnogi ostati u atletici.

Naši učenici osvojili su 5 zlatnih, 4 srebrne i 4 brončane medalje - ukupno 13 odličja! Najuspješniji su! 2. je OŠ Čavle s 9 odličja, a 3. Kantrida, Kastav i A. Mohorovičića s 8.

Sport uvijek povezuje, a i razvija pozitivne osobine kod djece pa je Erste Plava liga izvrsno natjecanje u kojem učenici uživaju.

U nastavku pročitajte naše uspjehe po razrednim odjelima, a u fotogaleriji pogledajte fotografije s natjecanja!


Rezultati po razrednim odjelima:

1.a 

 

disciplina: trčanje 60 metara 

Leo  Gadanec – 7. mjesto

Alex  Ninković – 10. mjesto

Karlo  Gadanec – 14. mjesto

 

djevojčice 

Lucija  Mikulić – 4. mjesto

Stella  Kukuljan – 9. mjesto 

 

1.b

disciplina:trčanje 60 m

Julia Glad – 3. mjesto (brončana medalja)

Marko Gostović – 6 mjesto

Maša Grabar – 16. mjesto

Ira Marčelja – 17. mjesto

 

2.a

disiplina: trčanje 60 m

dječaci

Vid Matešić – 7. mjesto

Noa Zrnić – 11. mjesto
David Reljac – 44. mjesto

Karlo Kukuljan – 48. mjesto

Ivano Mašinović – 55. mjesto

Erik Antolović – 56. mjesto

Djevojčice

Dora Šimac – 16. mjesto

 

2.b

Disciplina: trčanje 60 m

Teo Linić – 1. mjesto (zlatna medalja)

 

3.a  

disiplina: trčanje 300 m

Lena Ajšić - 2. mjesto (srebrna medalja)

 

displina: vortex

Ema Šojat - 5. mjesto

Borna Jerić – 4. mjesto i trčanje 60 m – 31. mjesto

Anamarija Bašić - 31. mjesto

 

disiplina: skok u dalj

Enea Bošnjak - 33. mjesto i trčanje 300 m  - 24. mjesto

Nora Mikuličić – 13. mjesto i trčanje 300 m – 6. mjesto

Lara Mikuličić – 15. mjesto i trčanje 300m – 10. mjesto

Doria Štulić -21. mjesto  i trčanje 300 m - 16. mjesto

 

disiplina:trčanje 60 m 

Dominik Fuks Mišić - 52. mjesto i trčanje 300 m  -41. mjesto

Vigo Grabar - 4. mjesto i trčanje 300 m - 9. mjesto

Arjen Orehovec - 21. mjesto

Jakov Valić - 22. mjesto i trčanje 300 m - 12. mjesto 

Adriano Pilčić - 32. mjesto  i trčanje 300 m -28. mjesto 

Petra Polić - 26. mjesto  i trčanje 300 m - 20. mjesto 

 

3.b

Disciplina: trčanje na 300 m

Gašpar Ćućić  - 1. mjesto  (zlatna medalja)

Stipo Jurišić – 2. mjesto  (srebrna medalja)

 Emanuel Marčelja – 20. mjesto

 Djevojčice

 Melani Frlan – 17. mjesto

 Nina Poropat – 23. mjesto

disciplina: trčanje 60 m

Gašpar Ćućić – 2. mjesto  (srebrna medalja)

Toma Kovačić – 15. mjesto

Emanuel Marčelja – 34. mjesto

 djevojčice

Noemi Prančević – 3. mjesto (brončana medalja)

disciplina: vortex

Nino Marčelja – 21. mjesto

 Toma Kovačić – 25. mjesto

djevojčice

Noemi Prančević – 7. mjesto

Melani Frlan – 13. mjesto

disciplina: skok udalj

Nina Poropat 2,50 m

 

4.a

Nastupilo je 7 učenika

Gabrijel Relja bio je najuspješniji. U bacanju vorteksa osvojio je brončanu medalju dok je na trčanju 300 metara bio srebrni.

disciplina: trčanje 300 metara, Marko Čobić – 15. mjesto, disciplina: vorteks -18. mjesto.

disciplina: vortex

Damjan Pucl – 45. mjesto

Lana Silić –  25. mjesto

disciplina: skok u dalj

Lara Zoretić - 23. mjesto

Beata Juretić - 36. mjesto

Lucija Mičetić - 37. mjesto

 

disciplina: trčanje 300 metara

 Lana Silić - 17. mjesto

 

 

4.b

disciplina: trčanje 60 m

Adrian Radetić -  4. mjesto

Arian Brozović- 11. mjesto,

Nora Miculinić - 35. mjesto i disciplina: vortex - 23. mjesto,

 Ivor Ogrizović,  disciplina: vortex - 20. mjesto

 

 4.c

disciplina: vortex

Nikol Fućak – 3. mjesto (brončana medalja)

 

5.a

disciplina: trčanje  600 m

Sterani Mršić -14. mjesto

disciplina: trčanje 60 m

Patricia Biondić - 31. mjesto

Viktroria Buhovac - 39. mjesto

 

5.b

Tara Valenta:

disipline:
skok u dalj  - 7.mjesto
trčanje 60m - 4.mjesto


Gabrijel Smiljan:

disipline:
trčanje 600m - 3. mjesto (brončana medalja)
trčanje 60m -1. mjesto (zlatna medalja)

Franka Ćućić:

disipline:
trčanje 600m - 1. mjesto (zlatna medalja)
trčanje 60m - 5. mjesto

 

 6.a

discplina: trčanje na 60 m

Dominik Lukežić -  8. mjesto

 

6.b

disiplina: bacanje kugle 3 kg

Antonio Veličić – 2. mjesto

Gabrijel Gizdulić – 6. mjesto

Dario Stipić – 9. mjesto

 

disciplina: bacanje kugle 2 kg

Erin Miculinić – 6. mjesto

Lucija Fućak  -  11. mjesto

 

disciplina: skok u dalj

Gabrijel Gizdulić – 16. mjesto

 

disiplina: trčanje 60 m

Lucija Mikulić – 1. mjesto (zlatna medalja)

Erin Miculinić – 8. mjesto 

Lana Katić – 33. mjesto

 

6.c

disciplina: trčanje 60m

Bartol Antolić -  17. mjesto

disicplina: skok u dalj

Bartol Antolić - 17.mjesto

 

novinarska grupa





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju